CARIERE

Esti din Bacau si iti cauti un job in domeniile web design, web development sau marketing online? Compania TAKE HOST te vrea in echipa! Suntem in cautare de oameni creativi si ambitiosi, care nu se tem de provocari. Consulta oferta noastra de joburi si trimite-ne CV-ul dvs.

Responsabilitati

– proiectarea si dezvoltarea de site-uri si aplicatii web complexe
– rezolvarea si analizarea errorilor tehnice
– integrare design grafic intr-un website folosind HTML & CSS
– mentenanta asupra site-urilor gazduite

Cerinte

– cel putin 1 an experienta in domeniile mentionate
– un minim de lucrari care va reprezinta munca dvs (portofoliu)
– cunostinte necesare in HTML, PHP, MySQL, CSS, Jquery, Javascript, XML, PhotoShop si altele
– experienta in folosirea CMS-urilor (WordPress, Joomla, OpenCart si altele)
– capacitatea de a invata si lucra atat singur cat si in echipa
– dorinta de a lucra la un nivel profesional

Beneficii

– salariu atractiv, cu posibilitatea de marire, pe parcus
– bonusuri speciale, daca vor fi proiecte in plus, decat cele stabilite
– mediu de lucru placut, birou personal
– concedii la timp si cadouri pe masura

Te rugam sa completezi formularul de mai jos, atasand si CV-ul dvs.

Descopera lucrarile finalizate

VERIFICA PORTOFOLIUL